Worker
Wróć do Pulsu Budownictwa
Chmielna 89 rośnie w górę
20.08.2018

Chmielna 89 rośnie w górę

Ponad poziom chodnika wyglądają już filary podcieni inwestycji Chmielna 89, nowopowstającego projektu biurowego w Warszawie. Inwestor zaprezentował nowe wizualizacje projektu. ** ** Biurowiec Chmielna 89, czyli inwestycja Cavatina Holding, powstająca przy ul. Chmielnej w Warszawie, będzie miała 14 kondygnacji i 122 miejsca parkingowe. Projekt powstał w pracowni Epstein. Wykonawcą projektu jest Cavatina Architects. Budowa inwestycji o łącznej powierzchni ponad 26.640 mkw. rozpoczęła się pod koniec 2017 r., a jej ukończenie jest przewidziane na czwarty kwartał 2019 r. Jak informuje inwestor, Cavatina Holding, aktualnie realizowane są pierwsze kondygnacje naziemne budynku. W arkadowych podcieniach biurowca Chmielna 89, na parterze budynku, oprócz lobby znajdą się restauracje i lokale usługowe. Znakiem rozpoznawczym projektu są tarasy z widokiem na panoramę Warszawy, których zaprojektowanie umożliwia wyjątkowa bryła budynku, stromo opadająca w stronę ul. Chmielnej.
Zdjęcie Michał Oksiński
Autorem artykułu jest:Michał Oksiński
Ponad poziom chodnika wyglądają już filary podcieni inwestycji Chmielna 89, nowopowstającego projektu biurowego w Warszawie. Inwestor zaprezentował nowe wizualizacje projektu.
**Nowa wizualizacja biurowca Chmielna 89 w Warszawie.
**
Biurowiec Chmielna 89, czyli inwestycja Cavatina Holding, powstająca przy ul. Chmielnej w Warszawie, będzie miała 14 kondygnacji i 122 miejsca parkingowe. Projekt powstał w pracowni Epstein. Wykonawcą projektu jest Cavatina Architects.
Budowa inwestycji o łącznej powierzchni ponad 26.640 mkw. rozpoczęła się pod koniec 2017 r., a jej ukończenie jest przewidziane na czwarty kwartał 2019 r. Jak informuje inwestor, Cavatina Holding, aktualnie realizowane są pierwsze kondygnacje naziemne budynku.
W arkadowych podcieniach biurowca Chmielna 89, na parterze budynku, oprócz lobby znajdą się restauracje i lokale usługowe. Znakiem rozpoznawczym projektu są tarasy z widokiem na panoramę Warszawy, których zaprojektowanie umożliwia wyjątkowa bryła budynku, stromo opadająca w stronę ul. Chmielnej.
Wróć do Pulsu Budownictwa
Udostępnij artykuł: