O nas

Kompas Inwestycji
Serwis powstał w styczniu 2009 roku. Od początku naszym założeniem było stworzenie pełnej i aktualnej bazy średnich i dużych inwestycji budowlanych w Polsce. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę niemal wszystkich firm związanych z branżą budowlaną, które na co dzień podejmują się żmudnej pracy poszukiwania informacji na temat nowych przedsięwzięć inwestycyjnych. 

Inwestycje to nasza pasja 
Przewagę na rynku daje nam przede wszystkim determinacja w procesie poszukiwania informacji. Śledzimy działania inwestorów od momentu pojawienia się wizji przedsięwzięcia, poprzez projekt koncepcyjny, aż do fazy realizacji i oddania inwestycji do użytku. Pozyskując informacje jesteśmy w ciągłym kontakcie nie tylko z inwestorem, ale także z firmami wykonawczymi, dzięki czemu nasi Użytkownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji. Stały monitoring naszej bazy pozwala uzyskać wymierne korzyści w postaci pozyskania nowych partnerów biznesowych. 

Kompas Inwestycji prowadzi Cię do celu
Z naszego serwisu korzysta obecnie niemal 5000 użytkowników. Posiadamy szerokie grono odbiorców skupionych wokół tematyki inwestycyjno budowlanej. Nasz serwis przeglądają regularnie: inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe, pracownie architektoniczne, generalni wykonawcy, podwykonawcy, firmy konsultingowe, dostawcy sprzętu i materiałów oraz osoby prywatne zainteresowane rynkiem nieruchomości. Poprzez naszą bazę generalni wykonawcy i podwykonawcy poszukują nowych zleceń, dostawców materiałów i usług budowlanych. Architekci oraz projektanci poszukują nowych przestrzeni do realizacji swoich pomysłów. Dlatego warto nam zaufać.

Nad bazą inwestycji pracuje nasz zespół infobrokerów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i aktualizację informacji w poszczególnych województwach. Przygotowują oni codziennie nową porcję wiadomości z branży, wysyłaną w porannych mailingach.

 

     Tomasz Bator - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji Prywatnych

      tomasz.bator@kompasinwestycji.pl  

 Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim, opolskim i podkarpackim.

 

 

 

     Marta Pasztaleniec - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji Prywatnych

      marta.pasztaleniec@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim i podlaskim.

 

 

     Paweł Klusek - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji Prywatnych

      pawel.klusek@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: warmińsko-mazurskim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, zachodniopomorskim.

 

 

     Aleksandra Kowalczyk - Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji Publicznych

      aleksandra.kowalczyk@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie informacji na temat nowych inwestycji realizowanych na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

 

 

     Joanna OstaszSpecjalista ds. Przygotowania Inwestycji Publicznych

      joanna.ostasz@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim, opolskim i podkarpackim.
 

 

     Iza Komorowska - Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji Publicznych

      iza.komorowska@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim i podlaskim.

 

 
 

     Arkadiusz Wiśniewski - Koordynator ds. Realizacji Inwestycji

      arek.wisniewski@kompasinwestycji.pl  

 Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji na temat inwestycji po wyborze Generalnego Wykonawcy oraz zleceń na prace i usługi budowlane.

 

 

     Małgorzata Cichowska-Ollik - Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

      malgorzata.ollik@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za aktualizację informacji dotyczących inwestycji znajdujących się na etapie realizacji w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim i warmińsko-mazurskim.

 

     Krzysztof Kołodziej - Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

      krzysztof.kolodziej@kompasinwestycji.pl

Odpowiedzialny za aktualizację informacji dotyczących inwestycji znajdujących się na etapie realizacji w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim i podlaskim.

 

 

     Katarzyna Jarzębska-Masna - Konsultant

      katarzyna.jarzebska@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za codzienne udzielanie odpowiedzi na często niełatwe pytania dotyczące inwestycji. Nawiązuje kontakt z firmami i dociera dla Państwa do właściwych osób.

 

 

     Radosław Dunal - Konsultant

      radoslaw.dunal@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za codzienne udzielanie odpowiedzi na często niełatwe pytania dotyczące inwestycji. Nawiązuje kontakt z firmami i dociera dla Państwa do właściwych osób.