Data dodania: 10/05/2024

Skanska Residential Development Poland rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla NU Warszawa Wola. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się 136 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Certyfikowany w systemie BREEAM projekt zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną.


W drugim etapie inwestycji powstaną dwa budynki: siedmiokondygnacyjny, w którym oprócz mieszkań, znajdzie się także 7 lokali usługowych usytuowanych na parterze oraz ośmiokondygnacyjny, pełniący wyłącznie funkcję mieszkalną. W sumie powstanie 136 mieszkań o metrażach od 28 do 96 mkw. Każdy lokal będzie posiadał własny balkon, loggię lub przydomowy ogródek.


Drugi etap osiedla NU Warszawa Wola to 136 mieszkań. Wiz. Skanska Residential Development Poland

W ramach inwestycji powstanie parking podziemny, w którym zaplanowano udogodnienia dla właścicieli samochodów elektrycznych oraz rowerzystów: wybrane miejsca postojowe będą wyposażone w ładowarki samochodów elektrycznych oraz wieszaki i boksy rowerowe. Dodatkowo na zewnątrz zaplanowano ogólnodostępne stojaki na rowery.


– Części wspólne osiedla odgrywają kluczową rolę w tworzeniu przyjaznego i komfortowego otoczenia dla mieszkańców. W Skanska doskonale to rozumiemy i dlatego budujemy nie tylko mieszkania, ale tworzymy również przemyślane i atrakcyjne przestrzenie zachęcające do aktywnego wypoczynku i integracji sąsiedzkiej. Nie inaczej jest w przypadku projektu NU2 Warszawa Wola. Na jego osiedlową strefę rekreacji składa się starannie zagospodarowana zieleń, plac zabaw dla dzieci oraz specjalna strefa piknikowa z leżakami i stolikami. Ponadto, mieszkańcy będą mieli dostęp do parku, powstałego w ramach pierwszego etapu osiedla, w którym znajdują się takie udogodnienia, jak m. in. siłownia zewnętrzna czy stoły do gier – mówi Aleksandra Goller, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Skanska Residential Development Poland.  Pełen dostęp do informacji o inwestycjach, nowe zlecenia w budownictwie. Wypróbuj bez zobowiązań >>  

Podobnie jak w przypadku pierwszego etapu inwestycji, mieszkania NU2 Warszawa Wola również będą wyposażone w system smart home Appartme, który umożliwia mieszkańcom zdalne bądź manualne sterowanie ogrzewaniem, energią elektryczną oraz wodą, a także nawiewniki antysmogowe w oknach i ścianach. Na dachu jednego z budynków przewidziana jest instalacja fotowoltaiczna, która obniży zapotrzebowanie na energię elektryczną pochodzącą z sieci miejskiej. 

Przy projektowaniu drugiego etapu inwestycji współpracowano z Fundacją Integracja. Dzięki temu spełnia on wymogi certyfikatu “Obiekt bez barier”, a 65 mieszkań będzie mogło być dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.