
Wróć do Pulsu Budownictwa


10.02.2014
Robyg rusza z kolejnym etapem budowy Albatross Towers w Gdańsku
Autorem artykułu jest:Michał Oksiński
Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę III etapu inwestycji Albatross Towers w Gdańsku. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne wraz z infrastrukturą. W ramach tego etapu inwestycji powstanie 177 lokali, a rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest jeszcze w pierwszym kwartale 2014. Mieszkania z tego etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży.
Albatross Towers to inwestycja znajdująca się na gdańskim Przymorzu. Robyg – w ramach projektu – planuje wybudować 5 nowoczesnych budynków o 18-kondygnacjach. W ramach inwestycji powstaną mieszkanie o podwyższonym standardzie oraz lokale użytkowe – w sumie około 750 lokali.
- Sprawne uzyskiwanie pozwoleń na budowę oznacza wprowadzanie kolejnych etapów inwestycji do sprzedaży, a tym samym utrzymywanie wysokiej liczby lokali w ofercie. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiego potencjału kontraktacji. Dowodem jest choćby wynik za 2013 rok. Kontraktacja była rekordowa i wyniosła 1731 lokali, co wyniosło Robyg na pozycję lidera wśród giełdowych deweloperów. Zarząd chce utrzymać podobną tendencję w nadchodzących latach, dlatego elastycznie reaguje na potrzeby rynku, wprowadza do oferty następne etapy inwestycji. To kolejny krok do utrzymania przez Robyg atrakcyjnej oferty, a tym samym wysokiego potencjału kontraktacji. Szczerze wierzymy, że tak skrupulatnie przemyślana i wdrażana przez zarząd strategia zaowocuje kolejnymi dobrymi latami dla spółki – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej Robyg.
Wróć do Pulsu Budownictwa
Udostępnij artykuł:


.jpg&w=3840&q=75)

