Data dodania: 08/03/2023

Bouygues Immobilier Polska podpisał umowę na realizację Linde Résidence II w Warszawie. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji francuskiego dewelopera została firma Swietelsky, która rozpoczęła już pierwsze prace.

Generalny wykonawca nowej inwestycji Bouygues Immobilier to firma Swietelsky.


Linde Résidence II to 4-piętrowy budynek nawiązujący do niskiej zabudowy Starych Bielan, w którym znajdzie się 58 apartamentów. Będą to lokale typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni nawet 157 mkw. Do każdego będzie przynależał prywatny ogródek, balkon lub taras.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Bouygues Immobilier Polska podpisał umowę na budowę na budowę apartamentów Linde Résidence II z firmą Swietelsky, która zobowiązała się, że inwestycję zlokalizowaną przy ul. Oczapowskiego zrealizuje do końca I kwartału 2025 roku. – Swietelsky jest naszym partnerem nie po raz pierwszy. Obecnie ta firma buduje nasze mieszkania na Bemowie – Novélię Bemowo, co tylko potwierdza, że jest to zaufany partner i sprawdzony generalny wykonawca – mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska.


Linde Résidence II to jedna z czterech inwestycji Bouygues Immobilier Polska, którą deweloper posiada obecnie w sprzedaży w Warszawie. Najnowsze osiedle, które pojawiło się w portfolio firmy w 2023 roku, to Nova Talarowa położona w zielonej części Tarchomina. W 3-piętrowym budynku zaplanowano 142 mieszkania.