Data dodania: 19/05/2023

Firma Acciona, działająca na terenie Warszawy, ogłosiła niedawno swoje pierwsze projekty na rynku trójmiejskim. Nowe inwestycje powstaną w Gdańsku – Kamienna Grobla i w Gdyni – Zbożowa. Teraz deweloper ogłasza sprzedaż w ramach gdyńskiej inwestycji. 


Osiedle Zbożowa w gdyńskiej dzielnicy Cisowa pomieści 173 mieszkania. Wiz. Acciona.

Inwestycja Zbożowa z Gdyni powstaje na działce bezpośrednio przylegającej do lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w gdyńskiej dzielnicy Cisowa, przy ulicy Zbożowej. Osiedle z dwóch stron otoczone jest parkiem. Inwestycja składać się będzie z trzech kameralnych, otoczonych zielenią budynków. Łącznie w ramach tej inwestycji powstanie 173 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o wielkości od 31,5 do 92 mkw.


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

– Zbożowa to jedna z dwóch inwestycji Acciona, które obecnie realizujemy na terenie Trójmiasta. Niebanalna architektura, bliskość natury oraz niezwykle ciekawa topografia składają się na wyjątkowość tej lokalizacji na mapie Gdyni. To, co w Zbożowej niezwykłe, to też niecodzienne ukształtowanie terenu, stąd jeden z budynków położony będzie na słonecznym, zielonym wzgórzu, zaś plac zabaw w zacisznej, otoczonej drzewami niecce. Zależy nam na zachowaniu charakteru tego miejsca, dlatego doceniamy i szanujemy niełatwy do realizacji teren. Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż dwóch pierwszych budynków – informuje Katarzyna Unold, dyrektorka zarządzająca Acciona w Polsce.

Acciona to firma deweloperska z prawie 30-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku mieszkaniowym. W Miasteczku Wilanów firma zrealizowała już 6 projektów inwestycyjnych, deweloper działał też w centrum Warszawy, na Pradze Południe, Mokotowie, Woli oraz Bemowie. W 2021 r. rozpoczęła się sprzedaż pierwszej inwestycji Acciona poza stolicą – w Pruszkowie.