Data dodania: 24/11/2022

Firma RockCapital realizuje nową inwestycję. Przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką w Radomiu buduje park handlowy. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na marzec 2023 r.

Generalnym wykonawcą parku handlowego RockCapital w Radomiu jest firma STB Budownictwo.

Park handlowy oferuje około 3400 mkw. powierzchni handlowej. W obiekcie, który został skomercjalizowany jeszcze przed rozpoczęciem budowy, ma znajdować się 7 punktów usługowo-handlowych. Wśród najemców znajdują się marki takie jak: Stokrotka, Pepco, Dealz, TEDi oraz sklep zoologiczny Kakadu.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

- Zgodnie z naszymi planami w Radomiu powstanie park handlowy, którego realizacja przebiega zgodnie z harmonogramem. Obiekt będzie zachęcał kompleksową i zróżnicowaną ofertą handlowo-usługową. W procesie komercjalizacji bierzemy pod uwagę najemców, którzy swoim asortymentem wzbogacą ofertę handlową dedykowaną mieszkańcom Radomia i jego okolic. Lokalizacja znajdująca się w otoczeniu często uczęszczanych szlaków komunikacyjnych oraz gęstej i rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej jest niewątpliwym atutem i dużą wartością naszej inwestycji – powiedział Jakub Linka, wiceprezes RockCapital.

Inwestycja powstaje przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką, w sąsiedztwie istniejącego już sklepu Biedronka. Generalnym wykonawcą projektu jest firma STB Budownictwo. Otwarcie parku handlowego w Radomiu zaplanowane jest na marzec 2023 roku.

- Cały zespół aktywnie pracuje nad naszym portfolio tak, aby RockParki w 100% odpowiadały potrzebom klientów, dlatego m.in.  firma konsekwentnie realizuje swoją strategię inwestowania także w mniejszych i średnich miastach. Najważniejszym atutem inwestycji w Radomiu są dogodna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, położenie przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta, obszerny parking oraz możliwość wejścia do każdego z lokali oddzielnym wejściem, stąd projekt cieszy się dużym powodzeniem zarówno u klientów, jak i najemców – wylicza Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.