Data dodania: 10/11/2020

Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Poligonowa w Lublinie, realizowana przez RWP Development, przebiega zgodnie z harmonogramem prac. Wykonawcą kameralnego projektu jest firma DK Budownictwo.

W każdym z trzech etapów Apartamentów Poligonowa powstanie po 41 mieszkań.

Inwestycja powstaje przy ulicy Poligonowej w Lublinie. Autorem koncepcji Apartamenty Poligonowa jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar. Kameralny 4-kondygnacyjny budynek, o oryginalnej architekturze, zakłada 41 mieszkań w każdym z trzech etapów – od jednopokojowe przestrzenie typu studio, po wygodne trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. Obecnie w budowie są dwa etapy inwestycji - realizacja I etapu zostanie zakończona w I kwartale 2022 r., natomiast II etap zaplanowano oddać w II kwartale 2022 r. – W październiku br. zakończono w całości budowę płyty fundamentowej, wraz z posadzką garażu kondygnacji -1. W klatce nr 1 postawiono już słupy konstrukcyjne kondygnacji parteru oraz zakończono budowę stropu nad parterem. Natomiast w klatce nr 2 postawiono słupy konstrukcyjne kondygnacji 1 piętra oraz powstał strop nad 1 piętrem – wylicza Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

Mieszkania będą posiadać balkony, loggie bądź ogródki. Inwestycja Apartamenty Poligonowa to również proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części lokali. Mieszkania dwupoziomowe, które zostaną wyposażone w dodatkowe udogodnienia Smart Home oraz klimatyzację.