Data dodania: 31/08/2021

Primo Baltic, nadmorski projekt APA Wojciechowski Architekci dla Sono Development, otrzymał pozwolenie na budowę. Apartamentowiec z 45 lokalami powstanie w Darłówku, w sąsiedztwie plaży.

Primo Baltic - projekt APA Wojciechowski Architekci dla Sono Development ma pozwolenie na budowę.


Inwestycja o powierzchni PUM ok. 2 tysięcy mkw. pomieści 45 apartamentów. Primo Baltic zlokalizowany będzie w Darłówku – nadmorskiej części Darłowa. Trzypiętrowy obiekt zaplanowano na planie litery „L”, wydzielając wewnętrzny, zaaranżowany zielenią dziedziniec z basenem dostępnym tylko dla mieszkańców. Nowoczesna przeszklona bryła budynku umożliwi maksymalne nasłonecznienie apartamentów o każdej porze dnia. Ważnym elementem Primo Baltic będzie nadająca nadmorskiego charakteru linia dachu. Projekt uwzględnia również powstanie garażu podziemnego.

– Primo Baltic to zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami apartamentowiec położony w wyjątkowo klimatycznym miejscu, tuż przy nadmorskiej promenadzie. Z jego pokoi będzie rozciągał się piękny widok na Morze Bałtyckie. Duże okna, balkony oraz tarasy pozwolą w pełni chłonąć nadmorską atmosferę, podziwiać malownicze wschody i zachody słońca – podkreśla Szymon Wojciechowski, prezes, współwłaściciel i architekt-partner w APA Wojciechowski Architekci.Wnętrza planowanej inwestycji to elegancki i minimalistyczny projekt w stylu skandynawskim. Architekci postawili przede wszystkim na lekkość i naturalizm. Zastosowane zostaną elementy wystroju o ekologicznym oraz naturalnym charakterze. Apartamenty będą przestronne i funkcjonalne.