Wróć do Pulsu Budownictwa
Mostostal Warszawa wykonawcą III etapu osiedla Panoramika
24.06.2016

Mostostal Warszawa wykonawcą III etapu osiedla Panoramika

Zdjęcie Michał Oksiński
Autorem artykułu jest:Michał Oksiński
Mostostal Warszawa podpisał kontrakt o wartości 15,7 mln zł netto na budowę trzeciego etapu osiedla Panoramika w Szczecinie. W dzielnicy Warszewo powstanie wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 122 lokali mieszkalnych.
Ronson Development Partner 4 - Panoramika wybrał Mostostal Warszawa generalnym wykonawcą trzeciego etapu osiedla Panoramika przy ulicy Krasińskiego. Wartość netto kontraktu wynosi 15,7 mln złotych. Budowa rozpocznie się w lipcu tego roku i ma się zakończyć w grudniu 2017 r. Za realizację odpowiada Oddział Zachodni pod dyrekcją Marzeny Witkowskiej. Kierownikiem kontraktu został Łukasz Czapla.
–W ramach trzeciego etapu Mostostal Warszawa wybuduje budynek, w którym znajdą się 122 lokale mieszkalne, a część z nich objęta będzie krajowym programem Mieszkanie dla Młodych. Projekt zakłada powstanie funkcjonalnych, ustawnych przestrzeni mieszkalnych, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli duże możliwości w urządzeniu zarówno małych, jak i dużych powierzchni. W ramach kontraktu Mostostal Warszawa zagospodaruje również teren oraz wybuduje infrastrukturę towarzyszącą na ulicy Krasińskiego. – powiedziałaMarzena Witkowska, dyrektor Oddziału Zachodniego Mostostal Warszawa. - Prace na osiedlu stanowią kontynuację prac wykonanych przez firmę Warbud. Mamy nadzieję na kontynuację prac w tej części Szczecina w ramach budowy dwóch kolejnych etapów osiedla Panoramika, przewidzianych do realizacji przez Inwestora. Wierzymy w to, że w kontynuując dobrą współpracę z firmą Ronson, uda nam się ugruntować pozycję na rynku lokalnym w ramach Oddziału Zachodniego.
Wróć do Pulsu Budownictwa
Udostępnij artykuł: