Data dodania: 18/09/2020

Powstają fundamenty pod dwa etapy kompleksu mieszkaniowego Apartamenty Poligonowa w Lublinie. W ramach inwestycji, której generalnym wykonawcą jest firma DK Budownictwo, zaplanowano 123 mieszkania.


DK Budownictwo jest wykonawcą inwestycji Apartamenty Poligonowa w Lublinie.


Inwestorem wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Poligonowej w Lublinie jest RWP Development. Autorem koncepcji Apartamenty Poligonowa jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar. Architekci zaproponowali kameralny 4-kondygnacyjny budynek o oryginalnej architekturze i kompozycji przestrzennej z dużymi przeszkleniami.

Apartamenty Poligonowa to 123 mieszkania, które powstaną w III etapach - od jednopokojowych przestrzeni typu studio, po trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. W każdym z etapów zaplanowano 41 mieszkań o powierzchniach od 33,88 do 117,81 mkw. Do lokali przynależeć będą balkony, loggie, ogródki bądź proekologiczne zielone tarasy.

Obecnie realizowane są dwa etapy inwestycji - realizacja I etapu zostanie zakończona w I kwartale 2022 r., natomiast II etap zaplanowano oddać w II kwartale 2022 r. – Na początku września płyta fundamentowa została zrealizowana już w 75%, natomiast konstrukcje piwnic i izolacje fundamentów wykonano w 50% - komentuje Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.