
Wróć do Pulsu Budownictwa


19.04.2016
Grójecka Offices wyrasta z ziemi
Autorem artykułu jest:Michał Oksiński
W powstającej na warszawskiej Ochocie inwestycji biurowej Grójecka Offices rozpoczęła się budowa naziemnych kondygnacji biurowego budynku. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Karmar.
Grójecka Offices, 8-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A powstaje przy ulicy Grójeckiej 206/208. W obiekcie znajdzie się 7 400 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej zlokalizowanej na parterze nowego budynku. W podziemnym garażu znajdą się 134 miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji powstaną także 64 zadaszone stojaki na rowery. Do dyspozycji osób dojeżdżających do pracy rowerami oddane zostaną prysznice i szafki. Na parterze budynku znajdą się powierzchnie przeznaczone na działalność usługową i handlową (łącznie 584 mkw.). Deweloperem projektu jest OKRE Development. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Inwestycja powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i będzie certyfikowana w systemie BREEAM.
Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2017 roku. Do tej chwili wynajętych zostało 30 proc. powierzchni, która znajdzie się w budynku i trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami na kolejne powierzchnie.
Wróć do Pulsu Budownictwa
Udostępnij artykuł:




