Data dodania: 27/09/2023

Erbud pozyskał jedno z największych zleceń na przestrzeni ostatnich miesięcy. Spółka została wykonawcą osiedla apartamentów Izera Park w Świeradowie-Zdroju. Wartość kontraktu to niemal 84 mln zł netto.

Erbud jest wykonawcą kompleksu apartamentów Izera Park.

W ramach pozyskanego zlecenia budowlana spółka Erbud postawi pięć budynków, w których znajdzie się łącznie 161 apartamentów o rozkładzie od jedno- od trzypokojowych. Dodatkowo powstaną części wspólne oraz recepcja, przestrzeń coworkingowa, strefa saun czy narciarnia. Projekt Izera Park Świeradów nawiązuje do tradycyjnych elementów architektury regionu, łącząc naturalny granit, świerkowe deski i ciepły beż. Zleceniodawcą jest Proxin Świeradów. Realizacja kontraktu ma się zakończyć w październiku 2025 roku.

 Pełen dostęp do informacji o inwestycjach, nowe zlecenia w budownictwie. Wypróbuj bez zobowiązań >>   

– To projekt dla klientów, którzy cenią funkcjonalność, estetykę i najwyższą jakość wykonania. Erbud jest właściwym wyborem, aby im to zapewnić. Naszym priorytetem od zawsze jest realizacja projektów na wysokim poziomie, bez niepotrzebnych kompromisów i dróg na skróty. To doceniają inwestorzy, szczególnie wtedy, kiedy, tak, jak teraz, rynek jest trudny i trzeba zaoferować klientom końcowym coś, co wyróżni daną inwestycję wśród konkurencji – podkreśla Jacek Leczkowski, wiceprezes Erbudu. ​

W portfelu Grupy kontrakty kubaturowe są obecnie warte ponad 1,2 mld zł. Umowa na wybudowanie Izera Parku to jedna z większych pozyskanych przez giełdową firmę w ostatnich miesiącach.