Nowe inwestycje mieszkaniowe Tarnobrzeg

Tarnobrzeg to miasto stawiające na stały rozwój. Znajduje się w województwie podkarpackim, niedaleko Sandomierza. Nie zatrzymuje się jednak na tradycji i architekturze, którą zbudowano setki lat temu. Miasto stale się rozwija, co dostrzec może każdy zainteresowany rozbudową Tarnobrzega. Jakie są najbardziej interesujące inwestycje dla wykonawców i firm budowlanych? Wybór jest bardzo szeroki! Jeśli poszukują Państwo ciekawych inwestycji na terenie Tarnobrzega, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami portalu Kompas Inwestycji!

 

Hala produkcyjno-magazynowa, ul. Zakładowa

Wybór Generalnego Wykonawcy

Plac Bartosza Głowackiego - przebudowa

Wybór głównego projektanta

Tarnobrzeski Dom Kultury - przebudowa etap II

Wybór głównego projektanta

Merkury Market Tarnobrzeg

Projektowanie

Budynki handlowo-usługowe, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Projektowanie

Centrum konferencyjne, ul. Żeglarska

Zapowiedź inwestycji

Zakład termicznego przekształcania odpadów w Tarnobrzegu

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. św. Barbary - Etap II

Wybór Generalnego Wykonawcy

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej Nr 6

Projektowanie zakończone

Zakład produkcyjny BK Glass - rozbudowa

Inwestycja wstrzymana

Tarnobrzeg – inwestycje przemysłowe, rozwijające to historyczne miasto

Tarnobrzeg to miasto, które stale się rozwija, aby stać się pod względem przemysłowym istotne dla całego województwa. Wszystkie aktualne powstające w Tarnobrzegu inwestycje w łatwy sposób przeglądać w Kompasie Inwestycji. W  naszym serwisie znajdują się informacje o wszystkich zleceniach dotyczących budownictwa w tym mieście. Można w nim przeczytać m.in. o rozbudowie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (TSSE), na której powstają trzy nowe obiekty przemysłowe. Takie inwestycje w Tarnobrzegu można śledzić w Kompasie inwestycji już od 2009 roku. Portal został stworzony, aby zrzeszać różnego rodzaju usługodawców, w tym architektów, budowlańców i projektantów. Ułatwiamy komunikację pomiędzy inwestorami a wykonawcami.

Mieszkaniowe inwestycje – Tarnobrzeg zachęca młodych!

Tarnobrzeg to niewielkie miasto, które ma około 50 tysięcy mieszkańców, jednak stale się rozbudowuje. Deweloperzy chcą sprawić, że to podkarpackie miasto będzie atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Właśnie dlatego stale powstają nowe bloki, osiedla i domki jednorodzinne. Większość tego typu budowli opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach, wspierając energooszczędność przy zachowaniu ciekawego designu. Oznacza to konieczność korzystania z pomocy specjalistów, sprawiających, że dana inwestycja w Tarnobrzegu jest zgodna z oczekiwaniami klientów i osób użytkujących budynek. Wszystkie mieszkaniowe inwestycje w Tarnobrzegu dostępne są w Kompasie Inwestycji – wraz z podanymi najważniejszymi danymi i informacjami o zapotrzebowaniu na usługi danych fachowców.