Nowe inwestycje mieszkaniowe Szczecin

Szczecin to stolica i zarazem największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Atrakcyjna lokalizacja i szeroko rozwinięta gospodarka dają doskonałe podłoże pod inwestycje. W Szczecinie planowanych i realizowanych jest wiele projektów prywatnych i publicznych inwestorów. Jeśli chcą Państwo otrzymywać najświeższe wiadomości o sytuacji branży budowlanej w tym mieście, zapraszamy do obserwowania naszego serwisu.

 

Wybór głównego projektanta

Budynek Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej PUM - przebudowa

Wybór Generalnego Wykonawcy

Budynek biurowy ENEA - rozbudowa

Wizja

Budynki wielorodzinne, ul. Samosierry/Wita Stwosza

Projektowanie zakończone

Wrzosowe Wzgórze - etap III

Projektowanie

Panattoni Park Szczecin Trzebusz II - A,B

Projektowanie zakończone

Panattoni Park Szczecin V

Realizacja

Centrum logistyczne Media Expert

Wizja

Sąd Okręgowy w Szczecinie - Archiwum Międzywydziałowe

Projektowanie zakończone

Sąd Apelacyjny w Szczecinie

Projektowanie

Inwestycje Szczecina w największej bazie Kompasu Inwestycji

Skąd czerpać wiedzę o nowych inwestycjach w Szczecinie? Rzetelnym i stale aktualizowanym źródłem jest nasz serwis. Kompas Inwestycji to baza ponad 20 tys. średnich i dużych inwestycji. Szczecin to jedno z miast w Polsce, które może pochwalić się bogatą ofertą planowanych i realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych. Do przeprowadzenia założonych projektów niezbędna jest jednak pomoc doświadczonych fachowców, a także dostawców materiałów i surowców. Obserwując nasz portal, mogą Państwo pozyskać nowych partnerów biznesowych i nawiązać intratne współprace. Kompas Inwestycji to również serwis dla osób prywatnych, które są zainteresowane rynkiem nieruchomości.

Szczecin inwestycje mieszkaniowe w woj. zachodniopomorskim

Jak przedstawiają się inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie? Miasto to jest ośrodkiem gospodarki morskiej, a także atrakcyjną turystycznie miejscowością. W efekcie, dostępnych jest tutaj wiele miejsc pracy. Z racji tego, wielu inwestorów stawia na inwestycje deweloperskie w Szczecinie. Popyt na mieszkania w tym mieście jest naprawdę spory. Nowe nieruchomości stają się obiektami inwestycyjnymi, trafiają pod wynajem lub wykorzystywane są w celach turystycznych. Szczecin rozkwita. Miasto to proponuje bogatą ofertę studiów wyższych, miejsca pracy oraz znakomity klimat. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie są więc realizowane każdego roku. Jeśli są Państwo zainteresowani rynkiem nieruchomości w tym mieście, zachęcamy do śledzenia Kompasu Inwestycji na bieżąco.