Nowe inwestycje mieszkaniowe Świnoujście

Świnoujście to miasto na prawach powiatu, położone w województwie zachodniopomorskim, które jest bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym i gospodarczym. Aby dowiedzieć się o najnowszych inwestycjach w Świnoujściu, warto skorzystać z naszej bazy. Kompas Inwestycji to portal dysponujący największym w Polsce zbiorem średnich i dużych projektów budowlanych. W naszym serwisie zgromadziliśmy ponad 20 tys. pozycji. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z sytuacją rynku budowlanego w naszym kraju, zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

 

Terminal instalacyjny w Porcie Świnoujście - część lądowa

Wybór Generalnego Wykonawcy

Zakład produkcyjny HKScan - rozbudowa - etap I

Generalny Wykonawca wybrany

Parking wielopoziomowy, ul. Zdrojowa

Wizja

Areszt śledczy, ul. Piłsudskiego - remont na potrzeby Sądu Rejonowego

Projektowanie

Pensjonat, ul. Uzdrowiskowa

Projektowanie zakończone

Zielona Przystań - etap III

Projektowanie zakończone

Zielona Przystań - etap II

Projektowanie zakończone

Budynek apartamentowy, ul. Barlickiego

Inwestycja wstrzymana

Zielona Przystań - etap I

Realizacja - Stan zero

Marina Świnoujście

Wizja

Inwestycje w Świnoujściu – co wpływa na rynek budowlany tego miasta?

Nowe inwestycje w Świnoujściu uwarunkowane są przede wszystkim znakomitą sytuacją gospodarczą tego miasta. Ulokowane jest w atrakcyjnym turystycznie regionie, blisko morza. W przeciwieństwie do innych kurortów, Świnoujście działa przez cały rok – jest chętnie odwiedzane przez turystów i kuracjuszy, którzy korzystają z oferty uzdrowiskowej miasta. Prawobrzeżna część Świnoujścia jest natomiast mocno zindustrializowana. Zarówno gospodarka morska, jak i turystyka zapewniają wiele miejsc pracy, co przekłada się na bardzo niskie bezrobocie. Miasto to może pochwalić się również wysokimi dochodami. W efekcie realizowane są tutaj zarówno inwestycje prywatnych inwestorów, jak i projekty lokalnych władz, które podnoszą atrakcyjność miasta.

Nowe, mieszkaniowe inwestycjeŚwinoujście a rynek deweloperski

W Świnoujściu każdego roku do użytku oddawanych jest kilka mieszkaniowych inwestycji. Część z nich trafia do mieszkańców, jednak największy odsetek kierowany jest do osób, które poszukują nieruchomości inwestycyjnych lub wakacyjnych. Bloki mieszkalne oraz apartamentowce o podwyższonym standardzie pojawiają się w różnych częściach miasta. Najbardziej opłacalne inwestycje w Świnoujściu to z pewnością nieruchomości ulokowane blisko morza. Jeśli poszukują Państwo informacji o aktualnie planowanych lub realizowanych inwestycjach w tym mieście, zachęcamy do skorzystania z Kompasu Inwestycji.