Nowe inwestycje mieszkaniowe Suwałki

Gdzie szukać interesujących inwestycji? Suwałki to drugie co do wielkości miasto województwa podlaskiego. Zaraz po Białymstoku to właśnie w tej miejscowości realizowanych jest wiele publicznych i prywatnych projektów. Obserwując Kompas Inwestycji, mogą Państwo być na bieżąco z sytuacją rynku budowlanego w tym regionie. Nasz portal jest doskonałym narzędziem biznesowym, dzięki któremu można zawierać korzystne współprace partnerskie z inwestorami, podwykonawcami, a także dostawcami materiałów i usług. Zachęcamy do śledzenia naszego serwisu. Wiadomości o nowych inwestycjach pojawiają się każdego dnia.

 

Budynek PUZ, ul. Sejneńska - przebudowa

Wybór głównego projektanta

Fabryka Cezar-Nord Plast - rozbudowa

Realizacja - Stan zero

Zakład produkcyjny Decco - rozbudowa IV

Wizja

Zakład produkcyjny Decco - rozbudowa III

Wizja

Zakład produkcyjny Decco - rozbudowa II

Generalny Wykonawca wybrany

Żłobek, ul. Nowomiejska

Projektowanie

Osiedle Ostoja - budynki E i F

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Muzyczna

Projektowanie zakończone

DW655, od ul. Wylotowej do ul. Sejneńskiej (m. Suwałki)

Realizacja

Suwałki inwestycje budowlane w bazie Kompasu Inwestycji

Aby czerpać wiedzę o najnowszych planach i inwestycjach w Suwałkach zdecydowanie warto na bieżąco śledzić nasz serwis. Nad bazą przedsięwzięć pracuje nasz liczny zespół infobrokerów, którzy codziennie informują użytkowników portalu o średnich i dużych inwestycjach z całej Polski. Suwałki to miast o dużym potencjale dla branży budowlanej. Stale realizowane są w nim nowe projekty dotyczące obiektów publicznych, infrastruktury miejskiej oraz budynków mieszkalnych. Przez Suwałki przebiega szlak transportowy, który łączy Europę Zachodnią i Wschodnią. Tak atrakcyjna lokalizacja przyciąga wielu przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje biznesy właśnie w tym mieście. Dodatkowo w miejscowości tej pojawia się mnóstwo obcokrajowców, którzy chcą ulokować swój kapitał właśnie w Suwałkach. Stwarza to świetne warunki do tworzenia kolejnych inwestycji.

Inwestycje w Suwałkach – wysoki popyt na mieszkania

Jak prezentuje się rynek nieruchomości w Suwałkach? Inwestycje na północy Polski obejmują budowę wielu nowych bloków mieszkaniowych. Wciąż jednak jest ich niewiele, dlatego region ten jest otwarty na nowe przedsięwzięcia inwestycyjne. Aby mogły powstać, potrzebni są nowi inwestorzy, architekci, dostawcy usług, materiałów czy sprzętu. Dzięki naszej rozbudowanej bazie generalni podwykonawcy i inne osoby powiązane z branżą budowlaną mogą wyszukiwać korzystne zlecenia. Kompas Inwestycji to również serwis dla osób prywatnych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości.