Nowe inwestycje mieszkaniowe Stalowa Wola

Stalowa Wola to niezwykle interesujące miasto pod względem inwestycji. Corocznie realizowanych jest tutaj wiele projektów, które przekładają się na dynamiczny rozwój tej miejscowości. Stalowa Wola jest świetnym regionem dla rynku budowlanego. Chcąc wykorzystać jego potencjał, warto na bieżąco śledzić informacje o planowanych w tym mieście przedsięwzięciach. Dzięki Kompasowi Inwestycji zyskają Państwo dostęp do codziennej dawki najświeższych wiadomości inwestycyjnych w kraju.

 

Oddziału Chirurgiczny Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli

Wybór Generalnego Wykonawcy

Zakład produkcyjny Cellfast - rozbudowa (hala magazynowa)

Wizja

Przestrzeń młodzieżowa w budynku Mostostalu

Projektowanie

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne, ul. Kwiatkowskiego

Projektowanie zakończone

Stacja 220/110 kV Stalowa Wola

Wybór Generalnego Wykonawcy

Kino Ballada - przebudowa

Projektowanie

Żłobek, ul. Leśna

Projektowanie

Wielofunkcyjna hala sportowa, ul. Energetyków

Wybór Generalnego Wykonawcy

Schronisko dla osób bezdomnych, ul. Jaśminowa - rozbudowa

Realizacja - Stan zero

Rekultywacja obszaru mokradeł w Stalowej Woli

Wizja

Najnowsze inwestycje w Stalowej Woli

Stalowa Wola znana jest przede wszystkim z przemysłu zbrojeniowego i maszynowego. Przemysł w tym mieście rozwija się nieprzerwanie od wielu dekad. Stalowa Wola jest częścią Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na której terenie powstaje Park Inwestycyjny Euro-Park Stalowa Wola. W efekcie miasto to proponuje mnóstwo miejsc pracy, a także szerokie perspektywy. Zarówno lokalne władze, jak i prywatni inwestorzy lokują kapitał w rozwój obiektów handlowych, przemysłowych oraz infrastruktury miejskiej i drogowej. Inwestycje w Stalowej Woli pociągają za sobą konieczność zatrudnienia wielu podwykonawców, architektów czy dostawców materiałów i usług. Dzięki Kompasowi Inwestycji poszukiwanie interesujących zleceń i partnerów biznesowych jest o wiele łatwiejsze.

Mieszkaniowe inwestycje w Stalowej Woli

Dynamiczny i nieprzerwany rozwój miasta sprawia, że inwestycje w Stalowej Woli obejmują budowę wielu nowych bloków mieszkalnych. Potencjał deweloperski tej miejscowości został dostrzeżony nie tylko przez prywatnych inwestorów, lecz także samorząd, który uruchomił program Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Stalowa Wola to atrakcyjne miasto, które łączy piękne tereny zielone z rozbudowaną infrastrukturą oraz wieloma miejscami pracy. Zmaga się jednak z problemami klimatycznymi. Z racji tego coraz więcej inwestycji będzie skierowanych na kwestie ekologiczne. Wiąże się to z poszukiwaniem specjalistów z tej dziedziny. Dzięki Kompasowi Inwestycji mogą Państwo na bieżąco śledzić plany inwestycyjne Stalowej Woli.