Nowe inwestycje mieszkaniowe Radom

Radom to drugie co do wielkości miasto województwa mazowieckiego. Od kilkunastu lat miejscowość ta dynamicznie rozwija się w zakresie biznesowym, kulturalnym, a także pod względem infrastruktury miejskiej. Jest to ponadto prężnie działający ośrodek przemysłowy, transportowy i handlowy. W efekcie jest to miasto idealne na nowe inwestycje. Radom słynie z proinwestycyjnej polityki, która wspiera przedsiębiorców, lokujących kapitał w rozwój miasta.

 

Zakład produkcyjny Erkado - rozbudowa

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Gołębiowska

Projektowanie

Apartamenty Horizon - etap II

Projektowanie

Apartamenty Horizon - etap I

Generalny Wykonawca wybrany

DW740, na terenie m. Radom oraz gm. Zakrzew

Wizja

Zakątek Gębarzewska

Realizacja - Stan zamknięty

Budynki wielorodzinne, ul. Świerkowa

Projektowanie

Żłobek, ul. Piastowska

Projektowanie

Budynki wielorodzinne, ul. Wyścigowa

Projektowanie zakończone

Inwestycja w Radom się opłaca!

Obecnie radomskie inwestycje realizowane są głównie przez lokalnych inwestorów, a także władze miasta. Po wdrożeniu projektu „Radom 2030”, z pewnością miasto to będzie potrzebowało wsparcia dużej liczby architektów, deweloperów, a także dostawców sprzętu i materiałów budowlanych. Program ten zakłada maksymalne rozwinięcie miasta i przekształcenie go w silny ośrodek regionalny, w którym główną rolę odgrywać będzie innowacyjna gospodarka i wysoka jakość warunków życia i pracy. Założenia te wymagają nowych inwestycji w Radomiu. Dzięki naszej platformie inwestorzy i wykonawcy usług będą mogli wspólnie realizować swoje plany. Kompas Inwestycji to serwis gromadzący informacje na temat najświeższych realizacji w różnych miejscowościach w Polsce. Nasi infobrokerzy stale aktualizują zbiór inwestycji, aby mogli Państwo mieć dostęp do rzetelnej bazy.

Radom inwestycje, na które wato postawić

Inwestycje w Radomiu obejmują różnorodne realizacje. Są to m.in. budynki użytkowe, jak i mieszkalne. W mieście tym powstają zarówno bloki, jak i domy jednorodzinne, które ulokowane są w kameralnych osiedlach. W Radomiu popularniejsze jest kupowanie nieruchomości niż inwestowanie w wynajem. W efekcie powstające bloki mieszkaniowe są aranżowane tak, aby zapewnić mieszkańcom sporo udogodnień, np. parkingi podziemne czy zielone alejki. Nowe inwestycje w Radomiu charakteryzują się niską zabudową i atrakcyjnie zorganizowaną okolicą. Te nowoczesne bloki mieszkalne cieszą się sporym zainteresowaniem, co pociąga za sobą zwiększony popyt na nowe mieszkania. Jeśli chcą Państwo stać się częścią inwestycji w Radomiu, zapraszamy do obserwowania naszego portalu.