Nowe inwestycje mieszkaniowe Pruszków

Poszukując rzetelnych wiadomości na temat inwestycji w Pruszkowie, zdecydowanie warto postawić na największy portal zajmujący się tematyką przedsięwzięć budowlanych w Polsce. Jako Kompas Inwestycji działamy na rynku od 2009 r. Gromadzimy informacje o średnich i dużych inwestycjach, dzięki czemu usprawniamy kontakt pomiędzy firmami budowlanymi, architektami, podwykonawcami i inwestorami. Z naszego serwisu korzysta obecnie ponad 5000 użytkowników, w tym osoby prywatne, które chcą zwiększyć swoją wiedzę o rynku nieruchomości.

 

Zarzecze II

Realizacja - Stan zamknięty

Manhattan Suites

Projektowanie

Budynek pałacowy w Ośrodku Reprezentacyjnym MON Helenów

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. Kościuszki

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Staszica

Projektowanie zakończone

Osiedle Grafitowe III - budynki A, B - rewitalizacja

Generalny Wykonawca wybrany

Hala sportowa przy SP nr 1

Generalny Wykonawca wybrany

Budynek wielorodzinny, ul. 3 Maja/Wesoła

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Ołówkowa

Inwestycja wstrzymana

Budynki wielorodzinne, ul. Konotopska

Projektowanie zakończone

Inwestycje Pruszków – rynek nieruchomości z perspektywami

Pruszków to bardzo atrakcyjnie położona miejscowość – największe miasto warszawskiego pasma zachodniego, które oddalone jest od centrum stolicy o zaledwie 17 km. Pruszków to istotny ośrodek przemysłowo-usługowy, na którego terenie znajdują się liczne zakłady produkcyjne i centra logistyczne. Z racji tego, miasto to przyciąga coraz więcej inwestorów. Pofabryczne tereny Pruszkowa są coraz częściej adaptowane na budynki użytkowe, przemysłowe i mieszkalne. Nowe inwestycje w Pruszkowie potrzebują wsparcia architektów, firm budowlanych, a także dostawców materiałów. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszego serwisu, w którym udostępniamy najświeższe informacje o przedsięwzięciach budowlanych na każdym etapie ich realizacji.

Pruszków inwestycje mieszkaniowe w atrakcyjnej lokalizacji

Jeśli chodzi o mieszkaniowe inwestycje w Pruszkowie, najczęściej inwestorzy decydują się na budowę bloków mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Coraz więcej osób jest zainteresowanych kupnem nieruchomości właśnie w tej miejscowości. Jest ona doskonale skomunikowana ze stolicą. Dotarcie w godzinach szczytu do centrum Warszawy z Pruszkowa zajmuje mniej czasu w porównaniu z takimi dzielnicami jak Wola czy Targówek. W Pruszkowie inwestycje mieszkaniowe realizowane są w każdej części tego miasta. Dzięki temu zyskuje ono wyjątkowy krajobraz. Przeplatają się w nim zabytkowe pałace, dwory oraz idealnie wkomponowane w nie nowoczesne zabudowy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat inwestycji w Pruszkowie!