Nowe inwestycje mieszkaniowe Płock

Płock to średniej wielkości miasto ulokowane w województwie mazowieckim, w którym realizowanych jest wiele nowoczesnych przedsięwzięć. Gdzie szukać informacji o inwestycjach w Płocku? Zdecydowanie warto postawić na naszą platformę. Jako Kompas Inwestycji działamy od 2009 r. Naszym celem jest dostarczanie wiedzy o branży budowlanej i przeprowadzanych średnich i dużych inwestycjach w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą.

 

Boiska treningowe przy ul. Łukasiewicza

Wybór Generalnego Wykonawcy

Hala garażowa Budmat Transport - rozbudowa

Realizacja - Stan zamknięty

Wybór Generalnego Wykonawcy

Budynek wielorodzinny, ul. Przyjazna

Generalny Wykonawca wybrany

Budynek wielorodzinny, ul. Powstańców Styczniowych

Projektowanie zakończone

Budynek Urzędu Stanu Cywilnego - Pałac Ślubów (etap II)

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Żwirki i Wigury

Wizja

Budynki wielorodzinne, ul. Graniczna

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. Sienkiewicza

Projektowanie

Centrum dystrybucyjne Gram Sadeccy

Projektowanie

Płockinwestycje w rzetelnej bazie Kompasu Inwestycji

Jeśli szukają Państwo informacji dotyczących inwestycji miejskich w Płocku, zapraszamy do skorzystania z Kompasu Inwestycji. Na naszej platformie publikujemy najświeższe wiadomości dotyczące różnorodnych realizacji. Skrupulatnie śledzimy działania inwestorów: od początku projektu do jego zakończenia. Co buduje się w Płocku? Inwestycje w tym mieście są naprawdę interesujące. Choć jest to średniej wielkości miejscowość, realizowane są tutaj liczne przyszłościowe projekty, m.in. budowa parku wodnego, ukończenie stadionu czy przebudowa wielu kluczowych ulic miasta. Planowane prace przełożą się na podniesienie walorów estetycznych Płocka, a także ułatwią komunikację. Co ważne, miasto inwestuje również w ekologię. Dowodem tego są np. przeprowadzane termomodernizacje szkół i innych miejskich obiektów.

Inwestycje Płock – nowe mieszkania dla mieszkańców miasta

Inwestycje w Płocku obejmują nie tylko obiekty i infrastrukturę miejską. Wiele przedsięwzięć dotyczy przede wszystkim rynku nieruchomości. Stale budowane są tutaj nowe bloki mieszkaniowe. W mieście tym realizowane są również innowacyjne pomysły jak np. osiedla dla seniorów. W efekcie Płock przyciąga inwestorów i deweloperów, którzy chętnie inwestują w nieruchomości w tym mieście. W Płocku powstaje również coraz więcej apartamentowców o podwyższonym standardzie i domów jednorodzinnych. Dużym zainteresowaniem inwestorów cieszą się ponadto kamienice ulokowane w centralnej części Płocka. Rewitalizacja starszych obiektów daje nie tylko mieszkańcom nowe miejsca zamieszkania, lecz także zwiększa atrakcyjność wizualną miasta.