Nowe inwestycje mieszkaniowe Piła

Piła położona jest w północnej części województwa wielkopolskiego. To prężnie rozwijający się ośrodek, w którym realizowana jest coraz większa liczba inwestycji. Piła przyciąga zarówno krajowych, jak i zagranicznych inwestorów. Jeśli chcą Państwo zdobyć najświeższe informacje o realizowanych w tym mieście przedsięwzięciach, a także stać się ich częścią, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu. Kompas Inwestycji to portal dla osób, które chcą być na bieżąco z sytuacją rynku budowlanego w naszym kraju.

 

Budynek wielorodzinny, ul. Browarna

Realizacja - Stan zero

Panattoni Park Piła II

Projektowanie

Panattoni Park Piła I - etap II

Realizacja - Wykończenie

Centrum Spedycyjne Mann Group Piła

Projektowanie

Zakład produkcyjny Karpol - rozbudowa III

Projektowanie zakończone

Obiekt usługowo-magazynowy, ul. Składowa

Realizacja - Stan zero

Budynek wielorodzinny, ul. Mickiewicza - etap II

Realizacja - Stan zero

Plac Zwycięstwa w Pile - rewitalizacja

Wizja

Budynek wielorodzinny, ul. Rynkowa

Realizacja - Stan zero

Policyjna strzelnica ćwiczebna w Pile

Projektowanie

Inwestycje w Pile w bazie Kompasu Inwestycji

Piła charakteryzuje się znakomitymi warunkami do rozwoju przemysłu i biznesu. Miasto to jest świetnie skomunikowane z większymi istotnymi ośrodkami, takimi jak: Bydgoszcz, Szczecin, Poznań czy Berlin. To właśnie w Pile krzyżują się drogi krajowe nr 10 i nr 11. Co więcej, Piła jest jednym z czterech głównych ośrodków gospodarczych Wielkopolski. W efekcie coraz więcej inwestorów decyduje się na inwestycje w tym mieście. Na terenie Piły realizowane są różnorodne projekty, dotyczące m.in. budowy nieruchomości mieszkalnych, przemysłowych, a także renowacji czy rewitalizacji starych i zabytkowych obiektów. Dzięki Kompasowi Inwestycji mogą Państwo zyskać kompletny obraz inwestycji w Pile, które, aby szybko się rozwijać, potrzebują wsparcia firm budowlanych, podwykonawców, architektów czy dostawców materiałów i usług.

Mieszkaniowe inwestycje w Pile są doskonałym miejscem na ulokowanie kapitału

Piła rozrasta się głównie wzdłuż rzeki Gwdy. Najwięcej przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych jest w północnej i wschodniej części tego miasta. Rynek mieszkaniowy w Pile kwitnie, ponieważ do miasta napływa wiele osób z całego województwa. Piła charakteryzuje się niskim poziomem bezrobocia, a także wysokim poziomem wynagrodzeń. Czynniki te bezpośrednio przekładają się na dynamiczny rozrost i rozwój miasta. Budowane są tutaj głównie nowoczesne bloki mieszkalne, a także klimatyczne budynki, nieprzekraczającego pięciu kondygnacji, które dopasowane są do zabytkowej zabudowy miasta.