Nowe inwestycje mieszkaniowe Bielsko-Biała

Śląsk kojarzony jest głównie z aglomeracją miejską, której centrum stanowią Katowice. Nie należy jednak zapominać, że Śląsk to także malownicze krajobrazy Beskidu pełne wzniesień i dolin porośniętych lasami. Bielsko-Biała to prężnie rozwijające się miasto położone w zielonej części województwa — na południu, u podnóża Beskidów. Ten rejon stanowi niezwykle przyjazne miejsce do zamieszkania oraz zachęca do inwestowania. Chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycjach mieszkaniowych w Bielsku-Białej? Skorzystaj z naszej bazy i bądź na bieżąco!

 

Budynki wielorodzinne, ul. Kolista

Projektowanie zakończone

Zakład produkcyjny Rem-Form

Projektowanie zakończone

Zakład produkcyjny Prosperplast - rozbudowa

Projektowanie zakończone

Budynki wielorodzinne, ul. Filarowa - etap III

Projektowanie zakończone

Budynki wielorodzinne, ul. Filarowa - etap II

Projektowanie zakończone

Budynki wielorodzinne, ul. Sarni Stok - etap IV

Projektowanie zakończone

Budynki wielorodzinne, ul. Sarni Stok - etap III

Projektowanie zakończone

Budynki wielorodzinne, ul. Sarni Stok - etap II

Projektowanie zakończone

Kompleks usługowo-mieszkalny, ul. Michałowicza

Wizja

Zespół biurowo-usługowo-mieszkalny, ul. Powstańców Śląskich

Wizja

Kompas Inwestycji — aktualne informacje o nowych inwestycjach mieszkaniowych w kraju

Nasz portal skierowany jest głównie do firm związanych z branżą budowlaną, ale także do osób prywatnych. Dane zebrane w portalu są źródłem przydatnych informacji między innymi dla inwestorów, deweloperów, biur projektowych, wykonawców, dostawców sprzętu i materiałów oraz wszystkich szukających odpowiedniego miejsca do życia. Dzięki nam łatwo i szybko znajdziesz potrzebne informacje na temat inwestycji w Bielsku-Białej.  

Nasi specjaliści na bieżąco śledzą działania inwestorów, dzięki czemu stale aktualizujemy bazę informacji. Inwestycje w Bielsku-Białej opisane są szczegółowo i zawierają aktualne dane o etapie realizacji inwestycji. Co więcej, nasz portal umożliwia śledzenie działań inwestorów w całym kraju!

Inwestycje mieszkaniowe w Bielsku-Białej — bliskość natury, wygoda miasta

Bielsko-Biała to doskonała lokalizacja na zakup mieszkania lub inwestycje — łączy w sobie zalety życia w mieście z bliskością natury. Ponadto miasto mieści się w regionie niezwykle atrakcyjnym turystycznie — całoroczne atrakcje ściągają rzesze turystów, a otoczenie gór i zieleń lasów daje spokój oraz sprzyja wypoczynkowi.

Ten region stale się rozwija. Inwestycje w Bielsku-Białej obejmują między innymi biurowce, budynki handlowe, obiekty rekreacyjne, a także budynki mieszkaniowe. Chcesz wiedzieć więcej na temat nowych inwestycji mieszkaniowych w Bielsku-Białej? Załóż konto w naszym serwisie i sprawdź, jakie inwestycje mieszkaniowe są obecnie prowadzone w tym mieście.