Nowe inwestycje mieszkaniowe Bielsko-Biała

Śląsk kojarzony jest głównie z aglomeracją miejską, której centrum stanowią Katowice. Nie należy jednak zapominać, że Śląsk to także malownicze krajobrazy Beskidu pełne wzniesień i dolin porośniętych lasami. Bielsko-Biała to prężnie rozwijające się miasto położone w zielonej części województwa — na południu, u podnóża Beskidów. Ten rejon stanowi niezwykle przyjazne miejsce do zamieszkania oraz zachęca do inwestowania. Chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycjach mieszkaniowych w Bielsku-Białej? Skorzystaj z naszej bazy i bądź na bieżąco!

 

Budynek usługowo-handlowy, ul. Olimpijska

Realizacja - Stan zero

Budynki wielorodzinne, ul. Pienińska - kolejne etapy

Wizja

Budynki wielorodzinne, ul. Pienińska - etap II

Projektowanie zakończone

Wybór Generalnego Wykonawcy

Pawilon V - Przychodnia Onkologiczna

Projektowanie

Pawilon III - Zakład Patomorfologii z Pracownią Genetyki

Projektowanie

Nowa siedziba Teatru Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Konkurs architektoniczny

Budynek wielorodzinny, ul. Prusa

Projektowanie zakończone

Dom Wzgórza Nadziei "Przystań"

Projektowanie

Przychodnia, al. Armii Krajowej

Generalny Wykonawca wybrany

Kompas Inwestycji — aktualne informacje o nowych inwestycjach mieszkaniowych w kraju

Nasz portal skierowany jest głównie do firm związanych z branżą budowlaną, ale także do osób prywatnych. Dane zebrane w portalu są źródłem przydatnych informacji między innymi dla inwestorów, deweloperów, biur projektowych, wykonawców, dostawców sprzętu i materiałów oraz wszystkich szukających odpowiedniego miejsca do życia. Dzięki nam łatwo i szybko znajdziesz potrzebne informacje na temat inwestycji w Bielsku-Białej.  

Nasi specjaliści na bieżąco śledzą działania inwestorów, dzięki czemu stale aktualizujemy bazę informacji. Inwestycje w Bielsku-Białej opisane są szczegółowo i zawierają aktualne dane o etapie realizacji inwestycji. Co więcej, nasz portal umożliwia śledzenie działań inwestorów w całym kraju!

Inwestycje mieszkaniowe w Bielsku-Białej — bliskość natury, wygoda miasta

Bielsko-Biała to doskonała lokalizacja na zakup mieszkania lub inwestycje — łączy w sobie zalety życia w mieście z bliskością natury. Ponadto miasto mieści się w regionie niezwykle atrakcyjnym turystycznie — całoroczne atrakcje ściągają rzesze turystów, a otoczenie gór i zieleń lasów daje spokój oraz sprzyja wypoczynkowi.

Ten region stale się rozwija. Inwestycje w Bielsku-Białej obejmują między innymi biurowce, budynki handlowe, obiekty rekreacyjne, a także budynki mieszkaniowe. Chcesz wiedzieć więcej na temat nowych inwestycji mieszkaniowych w Bielsku-Białej? Załóż konto w naszym serwisie i sprawdź, jakie inwestycje mieszkaniowe są obecnie prowadzone w tym mieście.