Data dodania: 16/03/2017

Tower Investments przyspiesza przed planowanym pod koniec roku przejściem na główny parkiet. Warszawski deweloper w trzy dni zawarł umowy o wartości ponad 30 mln zł. Pozyskane środki przeznaczy na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich.

Spółka Tower Investments poinformowała o zawarciu trzech umów, na mocy których sprzeda projekty na kwotę ponad 30 mln zł. Deweloper planuje sprzedaż City Shopin przy ul. Szwedzkiej w Warszawie, zawarł z Netto  przedwstępną umowę na sprzedaż działki i budowę marketu w dzielnicy Bielany oraz przedwstępną umowę z Biedronką na sprzedaż działki i budowę marketu na Białołęce. 

– Udało nam się zdywersyfikować portfel kontraktów i obecnie mamy zawarte umowy z głównymi podmiotami na rynku handlu i usług. Dodatkowo sprzyjająca sytuacja rynkowa pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość  – informuje Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments.

Spółka zamierza przeznaczyć pozyskane środki na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich. – Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy inwestować w nowe nieruchomości, co zapewni nam dalszy dynamiczny rozwój. Tylko przez ostatnie miesiące zawarliśmy wiele umów, których wartość sprzedażowa przekroczyła ćwierć miliarda złotych, nie zwalniamy jednak tempa – dodaje Kazimierczuk.