Data dodania: 15/05/2023

BPI Real Estate Poland rozpoczyna budowę swojej najnowszej inwestycji realizowanej w centrum Warszawy. W ofercie belgijskiego dewelopera znajdują się 243 mieszkania zlokalizowane w 2 budynkach, z czego 25% zostało już sprzedanych. Chmielna Duo powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym koncepcją 15-minutowego miasta. W ramach inwestycji powstanie także otwarty pasaż handlowy. 


BPI Real Estate Poland rozpoczyna budowę Chmielnej Duo w Warszawie


Chmielna Duo jest piątą i najnowszą inwestycją BPI Real Estate Poland w Warszawie, realizowaną w ścisłym centrum miasta. Projekt zakłada powstanie dwóch budynków, w których znajdą się 243 mieszkania o powierzchni od 30 do ok. 105 mkw., garaż podziemny oraz 6 lokali usługowych w otwartym pasażu handlowym, który połączy ulicę Chmielną z ulicą Złotą. Na ostatniej kondygnacji jednego z budynków znajdą się tarasy przynależne do zlokalizowanych tam mieszkań oraz wspólny ogród do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Na wewnętrznym dziedzińcu przewidziano przydomowe ogródki. 


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

– Nasze wcześniejsze realizacje w Warszawie cieszyły się bardzo dużą popularnością, podobnie jest w przypadku Chmielnej Duo. Odnotowujemy spore zainteresowanie inwestycją wśród klientów, które przekłada się na bardzo dobre postępy sprzedaży. Mieszkania szybko pozyskują nabywców. Inwestycja znajduje się w pobliżu atrakcyjnych udogodnień zlokalizowanych w centrum miasta. To sprawia, że jest to doskonały produkt także dla osób zainteresowanych inwestycyjnym zakupem nieruchomości. Struktura mieszkań w naszej ofercie została dopasowana do aktualnych potrzeb klientów, obecnie najczęściej zainteresowanych mniejszymi i średnimi lokalami. Wśród nich są również inwestorzy indywidualni rozpatrujący rynek najmu mieszkań w Warszawie jako atrakcyjną formę ulokowania kapitału – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland. –Inwestycja ta jest przez nas realizowana także zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym w duchu koncepcji 15-minutowego miasta – dodaje.

Generalnym wykonawcą inwestycji Chmielnej Duo jest CFE Polska, firma należąca do tej samej belgijskiej grupy przemysłowej co BPI Real Estate Poland. Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowane jest na połowę 2025 roku.

W portfolio wcześniejszych warszawskich projektów BPI Real Estate Poland są: Wola Tarasy, Wola Libre, wolaRE oraz Rezydencja Barska.